Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:49

Strefa czasowa UTC [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 08 sie 2015, 9:48 
Offline

Rejestracja: 08 sie 2015, 9:24
Posty: 2
No niestety, ten się przekona, kto zaryzykuje. Ja kilka razy przejechalam się na firmach, oczywiście na wypłacie, więc teraz staram się uważać. Od dwóch lat jeżdżę z moją firmą i odpukać, nigdy nic złego mi się nie przytrafiło. fajne miejsca, rodziny miłe i chcą, zeby opiekunka szybko od nich wracała, i jeszcze fajnie, bo przed wyjazdem można porozmawiać czy to z rodziną, czy z obecna opiekunką, także nie jedzie się ciemno. I pieniążki zawsze na czas. Teraz jadę na 4 tygodnie, wracam na święta i jade na koniec grudnia - mam nadzieję, że Wam także się udało znaleźć dobrą agencję i wyjeżdżacie za godziwe pieniądze.

Pzodrawiam wszystkich forumowiczów.

Aneczka :)
....................................................................................................................
Witaj Aneczko :) Już jakiś czas temu pisałaś swój post ale gdybyś mogła podzielić się co to za firma :) żebym mogła spróbować, jak chcesz możesz mnie też polecić, podobno są za to jakieś bonusy:)) Na jesieni planuję swój pierwszy wyjazd i bardzo bym chciała znaleźć firmę z którą mogłabym związać się na dłużej i przeżyć pierwszy wyjazd:)) może chociaż na priv chętnie podam swój namiar:)) bendę wdzięczna
Maria357


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2016, 15:02 
Offline

Rejestracja: 27 sty 2016, 14:55
Posty: 1
Witam wszystkich, jak by ktoś szukał sprawdzonej agencji to ja polecam Aktivmed24, sama z nimi wyjeżdżam. Nigdy nie miałam powodów do narzekań, mają całkiem dobre warunki, ale najlepiej jak się z nimi sami skontaktujecie, bo przecież każdy ma inne oczekiwania czyż nie :) Pozdrawiam Pola


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2016, 13:10 
Offline

Rejestracja: 15 lip 2016, 12:12
Posty: 1
Firma Lider s.c poszukuje opiekunki lepszym podstawowym językiem niemieckim do starszej Pani, która ma 91 lat. Pani ma lekką demencję, nosi pieluchomajtki tylko na noc i rano. Starsza Pani jest bardzo miła.

Miejsce pracy: 70839 Gerlingen

Należy robić zakupy, gotować, spacerować, zajmować się domem i pomagać podopiecznej w codziennych czynnościach.

Stawka dla Opiekunki: 1100 Euro netto
Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Tel. 32 237 47 04
730 555 570
www.sc-lider.pl

Agencja Pracy Lider
Gliwice 44-100
Łużycka 16/119


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2017, 9:38 
Offline

Rejestracja: 16 maja 2017, 9:14
Posty: 2
Hej, wybrałeś juz jakąś firmę? I jak doświadczenia? Ja wyjechałam z firmą Gowork, moim zdaniem jedna z nielicznych rzetelnych firm na polskim rynku pracy. Wypłata na czas, wcale nie najgorsza, podopieczny w porządku, przestawili mi tak jak rzeczywiście było stan podopiecznego, mogłam sobie zadzwonić do opiekunki, którą wymieniałam, skorzystałam z okazji. Ja polecam tę, ale lepiej sprawdź wszędzie gdzie się da i wybierz najlepszą dla siebie. :)))))))))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2017, 13:26 
Offline

Rejestracja: 29 maja 2017, 13:19
Posty: 2
Witam, wyjeżdżałam z firmą GoWork w charakterze opiekunki osoby starszej, powiem szczerze nie zawiodłam się na nich miła, profesjonalna obsługa, szybko, zawsze służą pomocą i warunki mają dobre wiec polecam. Jak wyjeżdżać do pracy to tylko z nimi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group