Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sie 2013, 18:49 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 22:28
Posty: 16
Hmm brzmi niezle, a ktos z was korzystal z tej firmy juz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 19:05 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 22:22
Posty: 14
Proponuje na przyszlosc takie pytania zadawac w temaci przeznaczonym bo zrobi nam sie szybko balagan ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 19:33 
Offline

Rejestracja: 25 lip 2013, 0:25
Posty: 4
Agencja Pracy Tymczasowej POENA poszukuje kandydatek na stanowisko opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech.
Oferta dotyczy pani w wieku 79 lat, wzrost 165 cm, waga 70 kg. Pani porusza się za pomocą chodzika, cierpi na początkową demencję. Rozpoczęcie zlecenia: 07.09.2013

Do obowiązków opiekunki należy:
-opieka nad starszą panią w zakresie pielęgnacji, tj. pomoc przy ubieraniu oraz rozbieraniu, pomoc w wykonaniu toalety, pomoc przy myciu, kąpaniu.
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie (podopieczna mieszka sama), utrzymanie porządku w domu podopiecznego, pranie, prasowanie, pozostałe drobne prace domowe

Wymagania:
-min. komunikatywna znajomość j.niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.
-mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
• Składki ZUS
• BARDZO ATRAKCYJE ZAROBKI NAWET DO 1350 € NETTO (NA RĘKĘ)
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec
• Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury
• Krótki czas oczekiwania na ofertę dla osób z biegłym niemieckim
• Zwrot kosztów dojazdu/zakup biletu
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• Sprawdzone miejsce pracy

Kontakt: 696-915-768


Zapraszamy do zamieszczania ofert pracy w zakładce Ogłoszenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 21:27 
Offline

Rejestracja: 15 sie 2013, 20:15
Posty: 9
No cóż to ideal pfege to dawny leader servics, ja bym z nimi nie jechała, jedno powiem poczytajcie inne fora!!! Wogóle czy są tu jacyś opiekunowie czy same firmy się reklamują?? ? :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2013, 11:26 
Offline

Rejestracja: 10 sie 2013, 18:31
Posty: 17
Nie wiem jak inni, ja na pewno nie pracuje w firmie posredniczacej :D :D wrecz przeciwnie, jestem ich klientem. Jestem fizjoterapeuta i dodatkowo opiekunem. Wiadomo ze ludzie lubia wymieniac sie doswiadczeniem, bo wtedy czuja sie mniej zagubieni w tym wszystkim


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2013, 12:41 
Offline

Rejestracja: 15 sie 2013, 20:15
Posty: 9
No nie wiem Kolego, jak dla mnie to jak nic z Ciebie pośrednik :lol: , no cóż tak jak pisałam, poczytajcie inne fora, mam znajomą, która pracowala z Leader Service, a obecnie to Ideal coś tam w Polsce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2013, 12:09 
Offline

Rejestracja: 12 sie 2013, 16:01
Posty: 16
A Ty misia skad wiesz, ze posrednik? I co z teog, ze masz znajoma, ktora z nimi jezdzila? Co z tego wynika? Jestes trollem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2013, 12:18 
Offline

Rejestracja: 14 sie 2013, 10:29
Posty: 7
Czy ktos Was natknal sie w sieci na to ogloszenie? NIby praca w Polsce, ale tez moze sie przydac. Bo pisalam wielokrotnie i nikt mi nie odpisal na maila
"Jak w temacie, poszukuję osoby do opieki nad starszym panem poza Tarnobrzegiem na 2 miesiące. Osoba wiekowo potrzebująca opieki, w grę wchodzi tylko opieka z zamieszkaniem w domku jednorodzinnym. Proszę o kontakt drogą mailową ladym11@interia.pl"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2013, 18:31 
Offline

Rejestracja: 15 sie 2013, 20:15
Posty: 9
Parafraza pisze:
A Ty misia skad wiesz, ze posrednik? I co z teog, ze masz znajoma, ktora z nimi jezdzila? Co z tego wynika? Jestes trollem?


Nie cierpie reklamy na siłę! Jak chcesz się przejechać to jedź, chetnie poczytam Twoje postY po. Poczytaj sobie bardziej ZAAWANSOWANE FORA :), to będziesz wiedzieć wiecej! I tyle w temacie. Trollem chetnie :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2013, 18:39 
Offline

Rejestracja: 12 sie 2013, 16:01
Posty: 16
Nie karmic trolla :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group