Forum - Betreuerin
http://forum.betreuerin.pl/

Go work - Wasze opinie
http://forum.betreuerin.pl/viewtopic.php?f=7&t=444
Strona 1 z 1

Autor:  Biała Pavlova [ 07 lis 2013, 0:21 ]
Tytuł:  Go work - Wasze opinie

Widzę że powstają tu różne wątki na temat konkretnych firm/agencji, to ja też założyłam swój. Mam nadzieję, że adminka się nie pogniewa na mnie ;) ;) Otóż chciałam Was zapytać, czy mieliście do czynienia kiedyś z firmą Go work? Szukam intensywnie pracy i łapię się różnych możliwości, ale wolałabym czegoś pewnego się od kogoś dowiedzieć ;)

Autor:  Sandrusia333 [ 08 lis 2013, 18:05 ]
Tytuł:  Re: Go work - Wasze opinie

Jak kedys korzystalam z ich posrednictwa, szczerze mowiac, sa tacy sobie. Na Twoim miejscu szukalabym dalej...

Autor:  bozenka1209 [ 12 paź 2016, 11:12 ]
Tytuł:  Re: Go work - Wasze opinie

Ja wyjeżdżam z goworkiem i jestem zadowolona, wypłatę mam na czas, mam też opiekę konsultantów w razie gdyby coś się działo z podopiecznym lub ja musiałabym wracać do Polski (miałam taką sytuacje, nie było problemów z powrotem). Pani Edyta z Białegostoku gdzie jest oddział bardzo miła kobieta, kompetentna, pomagała. :)

Autor:  Krysia [ 29 maja 2017, 13:32 ]
Tytuł:  Re: Go work - Wasze opinie

bozenka1209 pisze:
Ja wyjeżdżam z goworkiem i jestem zadowolona, wypłatę mam na czas, mam też opiekę konsultantów w razie gdyby coś się działo z podopiecznym lub ja musiałabym wracać do Polski (miałam taką sytuacje, nie było problemów z powrotem). Pani Edyta z Białegostoku gdzie jest oddział bardzo miła kobieta, kompetentna, pomagała. :)tak to jest prawda wyjeżdżać z ta firmą to cała przyjemność, i zgadzam się z moim przedmówcą bardzo miła kompetentna obsługa

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/