Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:45

Strefa czasowa UTC [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2013, 23:55 
Offline

Rejestracja: 11 maja 2013, 20:43
Posty: 3
Witam,

jak w temacie.

Czy znacie dobre i sprawdzone agencje pracy ?

Planuje wyjazd w sierpniu i trochę się boje.

Będzie to moja pierwsza praca zza granicą.

Doradźcie coś.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2013, 22:34 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 15:59
Posty: 13
Właśnie, podpinam sie pod temat. Juz wprawdzie pracowalam za granica, ale to byla praca dorywcza (zbieranie owocow). W zawodzie pracowalam tylko na terenie Polski i tez troche sie boje, tyle sie slyszy o oszustwach, trafianiu do zupelnie innych miejsc niz obiecywano... Jak macie namiary na kogos sprawdzonego to byloby super ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2013, 18:08 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 22:22
Posty: 14
Polecam firmę Perfekton. Pracowalam za ich posrednictwem i bylo naprawde w porzadku. Rozne formalnosci firma zalatwila za mnie. Wazne tez bylo legalne zatrudnienie i poczucie tego, ze firma opiekuje sie mna, dzwoni do mnie i sprawdza, czy wszystko jest ok.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2013, 16:11 
Offline

Rejestracja: 10 sie 2013, 18:31
Posty: 17
Mialem konktakt z tym posrednikiem i tez nie jest najgorszy. http://www.medwork24.pl/ Wiadomo, czlowiek straci troche pieniedzy na to, ale to poczucie bezpieczenstwa w obcym kraju jest jednak wazne i potrzebne. Moge z czystym sumieniem ich polecic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 12:00 
Offline

Rejestracja: 14 sie 2013, 10:31
Posty: 5
oo ledwo weszlam na stronke i sie zarejestrowalam, a juz tyle fajnych rzeczy sie mozna dowiedziec ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 21:24 
Offline

Rejestracja: 15 sie 2013, 20:15
Posty: 9
Cześć Wam, ja jeżdżę już od 2 lat, ostatnio z persnalservice 24, oferty jak dla mnie łatwe, co do języka ro raczej chcą lepszy niż komunikatywny, ale ja mam dobry, wiec dla mnie ok. Dziewczyny tam są ok, zawsze w pogtowiu. Pozdro Miśka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2013, 22:26 
Offline

Rejestracja: 15 sie 2013, 20:15
Posty: 9
Krystyna_Wrocław pisze:
Właśnie, podpinam sie pod temat. Juz wprawdzie pracowalam za granica, ale to byla praca dorywcza (zbieranie owocow). W zawodzie pracowalam tylko na terenie Polski i tez troche sie boje, tyle sie slyszy o oszustwach, trafianiu do zupelnie innych miejsc niz obiecywano... Jak macie namiary na kogos sprawdzonego to byloby super ;)



Bez przesady z tymi oszustwami, do tej pory byłam z Promediką, Go wrk, Personalservice 24 i bylo ok, jakoś n ie było OSZUSTW, a zatem spokojnie, generalnie można szybko sie przeknac czy dana firma jest ok, wystarczy pierwsza wyplata, jak cie nie przekręcili i kasa byla na czas to fima jest ok. A jak n ie to zmieniasz aż do skutku, aż trafisz na firmę, która ci pacuje, no i te dziewczyny w biurze sa wazne, aby byly pomocne i ludzkie,to wtedy gra. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2013, 12:24 
Offline

Rejestracja: 10 sie 2013, 18:33
Posty: 9
No dobra, wszystko pieknie, ale nie chce jechac w ciemno, starac sie, wykonywac swoja prace i dopiero na miejscu sie przekonac, ze mi nie wyplacili kasy i tak sprawdzac firmy az do skutku...troche to nielogiczne, A panie w biurze to sobie mozna posadzic jakie sie chce, bierzesz studentki za pare groszy to siedza, sa mile i sie usmiechaja, dopoki nie ma problemow. Jak sie pojawia to zostajesz zdany sam na siebie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2013, 18:16 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 22:22
Posty: 14
Sandrusia333 - dokładnie :!: Dlatego nie wyobrazam sobie jechac bez dobrej znajomosci jzyka, zawsze w razie klopotow czlowiek sobie jakos poradzi. Biuro to biuro, roznie z tym bywa. Najlepiej miec kogo z rodziny albo znajomego, ktory tez siedzi w Niemczech, to bardzo duza pomoc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 14:39 
Offline

Rejestracja: 17 lis 2014, 14:25
Posty: 1
No niestety, ten się przekona, kto zaryzykuje. Ja kilka razy przejechalam się na firmach, oczywiście na wypłacie, więc teraz staram się uważać. Od dwóch lat jeżdżę z moją firmą i odpukać, nigdy nic złego mi się nie przytrafiło. fajne miejsca, rodziny miłe i chcą, zeby opiekunka szybko od nich wracała, i jeszcze fajnie, bo przed wyjazdem można porozmawiać czy to z rodziną, czy z obecna opiekunką, także nie jedzie się ciemno. I pieniążki zawsze na czas. Teraz jadę na 4 tygodnie, wracam na święta i jade na koniec grudnia - mam nadzieję, że Wam także się udało znaleźć dobrą agencję i wyjeżdżacie za godziwe pieniądze.

Pzodrawiam wszystkich forumowiczów.

Aneczka :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group