Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:15

Strefa czasowa UTC [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01 sie 2013, 11:41 
Offline

Rejestracja: 01 sie 2013, 11:05
Posty: 1
czesc wam ludzie!


pilnie poszukuje jakis namiarow(adresy mailowe,telefony ,inne namiary)do posrednikow prywatnych!!!! (jesli firmy to tylko na terenie niemiec). kto moze pomoc???? jakas wymiana doswiadczen???

jakby co to prosze na maila wroc100@go2.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2013, 21:23 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 22:30
Posty: 7
Ja ci niestety nie pomoge, bo dopiero mysle o wyjezdzie do Niemiec, moze ktos inny bedzie wiedzial


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2013, 21:25 
Offline

Rejestracja: 09 sie 2013, 22:22
Posty: 14
Prywatnych teraz to nie znam, ale ta firma niezle sie prezentuje, na dodatek gwarantuje bezplatny kurs niemieckiego, a to juz cos: http://www.opiekunki.aterima.pl/kontakt/aplikacja, zobacz, poczytaj, moze ci podpasuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2013, 20:07 
Offline

Rejestracja: 13 lis 2013, 0:02
Posty: 8
Ja pracowalam swego czasu dla "Interkadry" i "Prodici",teraz pracuje jeszcze w innej,to dopiero poczatek wiec jeszcze nie wiem dokladnie jak z platnosciami,terminowoscia,itp.
Dam Wam znac po pierwszym m-cu pracy.

Moje doswiadczenie ogolne z firmami jest nastepujace: na miejscu musisz radzic sobie sama,negocjowac z rodzina wolny czas,zakres obowiazkow,itp.
zycie nauczylo mnie tez,ze jak juz cos wynegocjujesz,to trzymaj sie tego-Niemcy (i nie tylko Niemcy) chetnie probuja,a moze raz nie wyjdziesz z domu,wyjatkowo?Zostaniesz z biedna staruszka,ona taka samotna...,a moze przy okazji prasowania poprasujesz i moich kilka sztuk?-pyta corka dziadkow,itp.
Jak pozwolisz sobie raz-stanie sie to regula i nie oczekuj dodatkowego wynagrodzenia!

Firma w Polsce chce slyszec tylko,ze wszystko jest w porzadku,rodzina dziadkow tak samo,wiec nie przejmuj sie tak bardzo i nie angazuj uczuciowo,bo nikt nie doceni tego,ze widzisz i zglaszasz,ze babci przydalaby sie rehabilitacja,ze trzeba zawolac lekarza,bo cos dziwnie oddycha (powiedziano mi,ze moge zawolac,ale na wlasny koszt,ich nie stac,a kilka dni poznie podopieczna zmarla na moich rekach na zapalenie pluc!)
Praca ta jest cholernie wyczerpujaca psychicznie i fizycznie,wymaga duzej wrazliwosci ale po przyjezdzie do domu czlowiek jest wypalony i nie ma sily cieszyc sie wolnym czsem z bliskimi.

Po 6 latach wypracowalam w sobie odrobine dystansu-to ich zycie,nie moje! Wykonuje obowiazki rzetelnie,zglaszam jesli cos sie dzieje z podopiecznymi,ale nie denerwuje sie tak teraz i nie przezywam jesli moje starania nie brane sa pod uwage lub wrecz wysmiane.
Ja ide spac z poczuciem dobrze wypelnionego obowiazku
Zycze kolezankom milych podopiecznych i duzo zdrowia!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2017, 9:35 
Offline

Rejestracja: 16 maja 2017, 9:14
Posty: 2
Ja pracuję z firmą Gowork, mają bardzo konkurencyjne stawki na rynku polskich agencji, wiem też, że wysyłają na niemieckich warunkach. Może zadzwoń do nich i dopytaj dokładnie, ja jestem z nich zadowolona. Życzę powodzenia!!!!! :****


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group